Grzegorz Krychowiak jest piłkarzem PSG, choć to dla wszystkich mniej więcej od roku jest jasne jak słońce. Polak ma za sobą bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby, sezon w ekipie wicemistrzów Francji, ale mimo tego, że okienko transferowe trwa już od jakiegoś czasu, nie wiadomo, czy zmieni klub, czy też nie. O ile jeszcze kilka

Grzegorz Krychowiak jest piłkarzem PSG, choć to dla wszystkich mniej więcej od roku jest jasne jak słońce. Polak ma za sobą bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby, sezon w ekipie wicemistrzów Francji, ale mimo tego, że okienko transferowe trwa już od jakiegoś czasu, nie wiadomo, czy zmieni klub, czy też nie. O ile jeszcze kilka dni temu przeglądając jego profile w mediach społecznościowych byliśmy pełni wyrozumiałości, że Krycha wrzuca zdjęcie za zdjęciem z wakacji, o tyle teraz zaczynamy się o niego martwić. Dlaczego?

Napierw jego aktualności z Instagrama. Spójrzcie sami:

A teraz ostatni wpis z Twittera jego klubowego kolegi, czyli Layvina Kurzawy:

Dwa obrazki i klasyczne polecenie: Znajdź trzy różnice.

Ok, rozumiemy – Krychowiak odejdzie zaraz z PSG i dostał już jasny sygnał z klubu, że nie ma po co wracać do stolicy Francji. Przeglądając portale polskie i zagraniczne napotykamy się jednak na informacje, że sam Krychowiak chce zostać w Paryżu. Portal ligamistrzow.com podając się na L’Equipe jest przekonany, że Polak na pewno zostanie w klubie i to mimo tego, iż otrzymał wiele ciekawych ofert  z czołowych klubów europejskich.

Pytanie, co dalej z Krychowiakiem. Zostanie czy odejdzie? Póki co niewiele wiemy i tak naprawdę cała sytuacja jest bardzo dziwna. PSG trenuje, a Polak jest na wakacjach. Wydawałoby się, że skoro w poprzednim sezonie nie grał, to teraz musi zrobić wszystko, by o miejsce w składzie walczyć. A może jest kuntuzjowany?

Całej sytuacji będziemy się wnikliwie przyglądać i na pewno was o ewentualnych zmianach poinformujemy.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem