Grzesiu, co z tobą?

Grzegorz Krychowiak jest piłkarzem PSG, choć to dla wszystkich mniej więcej od roku jest jasne jak słońce. Polak ma za sobą bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby, sezon w ekipie wicemistrzów Francji, ale mimo tego, że okienko transferowe trwa już od jakiegoś czasu, nie wiadomo, czy zmieni klub, czy też nie. O ile jeszcze kilka dni temu przeglądając jego profile w mediach społecznościowych byliśmy pełni wyrozumiałości, że Krycha wrzuca zdjęcie za zdjęciem z wakacji, o tyle teraz zaczynamy się o niego martwić. Dlaczego?

Napierw jego aktualności z Instagrama. Spójrzcie sami:

A teraz ostatni wpis z Twittera jego klubowego kolegi, czyli Layvina Kurzawy:

Dwa obrazki i klasyczne polecenie: Znajdź trzy różnice.

Ok, rozumiemy – Krychowiak odejdzie zaraz z PSG i dostał już jasny sygnał z klubu, że nie ma po co wracać do stolicy Francji. Przeglądając portale polskie i zagraniczne napotykamy się jednak na informacje, że sam Krychowiak chce zostać w Paryżu. Portal ligamistrzow.com podając się na L’Equipe jest przekonany, że Polak na pewno zostanie w klubie i to mimo tego, iż otrzymał wiele ciekawych ofert  z czołowych klubów europejskich.

Pytanie, co dalej z Krychowiakiem. Zostanie czy odejdzie? Póki co niewiele wiemy i tak naprawdę cała sytuacja jest bardzo dziwna. PSG trenuje, a Polak jest na wakacjach. Wydawałoby się, że skoro w poprzednim sezonie nie grał, to teraz musi zrobić wszystko, by o miejsce w składzie walczyć. A może jest kuntuzjowany?

Całej sytuacji będziemy się wnikliwie przyglądać i na pewno was o ewentualnych zmianach poinformujemy.

Komentarze