„GruBy” i „OKOLICIOUZ” zakończyli współpracę z Cowana Gaming

Takiego biegu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Cowana Gaming poinformowała o zakończeniu współpracy z sekcją CS:GO po niespełna dwóch miesiącach po pozyskaniu Dominika "GruBego" Świderskiego.

Jeszcze pod koniec czerwca niemiecka organizacja Cowana Gaming szukała wzmocnień. Finalnie zdecydowano się o utworzeniu polskiego duetu, a do Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego dołączył Dominik „GruBy” Świderski. Wspólna gra obu panów nie potrwała jednak zbyt długo, bo w piątek Cowana poinformowała o zakończeniu współpracy z całym zespołem CS:GO.

Zobacz również: Anonymo ma jeszcze jedną szansę na utrzymanie w ESEA Premier!

Odświeżony skład Cowany rozegrał wspólnie zaledwie dwa turnieje – NEO.bet Cup oraz 99Liga Division 1. Ten pierwszy udało im się wygrać, a w drugim finiszowali tuż za podium. Rozstanie szczególnie dotknęło „OKOLICIOUZA”, który do organizacji trafił na początku roku. Polak przyznał, że „była to najlepsza organizacja, w jakiej miał okazję grać” i „byli dla niego jak druga rodzina”. Nie wiemy, czy piątka razem z trenerem będzie chciała poszukiwać nowego domu razem. Bardziej prawdopodobne jest, że każdy z graczy pójdzie w swoją stronę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem