Griezmann w Atletico, Saul w Chelsea! Najlepsze transfery Deadline Day

01.09.2021
Nie tylko Antoine Griezmann zmienił klubowe barwy w ostatnim dniu okienka transferowego. Portal Transfermarkt ułożył z takich ruchów last-minute całą jedenastkę!

To było znakomite zwieńczenie znakomitego okienka. Transferowy szał miał wyhamować z uwagi na światowy kryzys epidemiologiczny, tymczasem w letnim okienku ruch niczym w ulu. Kluby zmienili nie tylko Cristiano Ronaldo czy Leo Messi, a dużo działo się także w Deadline Day. Niemiecki portal Transfermarkt zestawił ze sobą najlepsze transfery ostatniego dnia, w którym można było dokonywać transferów w 2021 roku. Wymowne, że nawet w takiej jedenastce – uwzględniającej zaledwie jeden dzień – nie zmieścił się nowy nabytek Barcelony, Luuk De Jong. Napastnik przegrał rywalizację nie tylko z Griezmannem, ale także wracającym do Juventusu Moise Keanem.

Jedenastka najlepszych transferów Deadline Day:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Transfermarkt (@transfermarkt_official)

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem