Grashog przesunięty na ławkę rezerwowych w HONORIS

Brak wyników poskutkował zmianami w ekipie HONORIS. Dziś organizacja ogłosiła przesunięcie na ławkę Denisa "Grashoga" Hristova.

Latem zeszłego roku HONORIS Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego zdecydowało się na przeprowadzenie aż trzech transferów. Drużynę wzmocniło trio Denis „Grashog” Hristov, Dawid „SaMey” Stańczak oraz Kamil „Sobol” Sobolewski i sądzono, że zespół może sporo namieszać na rodzimej scenie CS:GO. Największym sukcesem formacji było zwycięstwo w ESEA Cash Cup, co mówi sporo o niespełnionych oczekiwaniach.

Zobacz również: oskarish nie przedłuży umowy z Anonymo [OFICJALNIE]

Nie może więc dziwić przeprowadzenie kolejnych zmian. Organizacja poinformowała dziś o przesunięciu na rezerwę wcześniej wspomnianego „Grashoga”. 23-latek wciąż jest związany z organizacją kontraktem i niewykluczone, że aby zmienił klubowe barwy, będzie potrzebna opłata odstępnego. Warto jednak zaznaczyć, że to nie jedyna roszada, którą przeprowadzi HONORIS, gdyż w oświadczeniu możemy przeczytać, iż „to początek zmian, o których będziemy na bieżąco informować”. 

Dziś przechodzę na ławkę rezerwowych w HONORIS. Te 5 miesięcy spędzonych w tym składzie na pewno zaliczę do udanych. Był to okres, w którym myślę, że znacząco rozwinąłem się jako IGL i zdobyłem doświadczenie, dzięki któremu wiem jakich błędów w tej roli już nie popełnić. Cieszę się, że jako drużyna cały czas progresowaliśmy i potrafiliśmy zagrać naprawdę dobre turnieje i nie raz pokonywać solidne zespoły. Jeśli chodzi o mnie to wierzę, że dzięki doświadczeniu z ostatnich paru miesięcy jestem w stanie w następnej drużynie znacząco podnieść swój poziom indywidualny i zapewnić wysoką jakość w prowadzeniu oraz budowaniu gry. Przez najbliższy okres pozwolono mi rozglądać się za następnym wyzwaniem – powiedział sam „Grashog”.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem