Granerud zwycięża w drugim konkursie PŚ w Titisee-Neustadt

Drugi konkurs Pucharu Świata w Titisee-Neustadt za nami. Polakom nie poszło tak świetnie jak w sobotę. W niedzielę najlepszy był Norweg - Halvor Egner Granerud.

Apetyty polskich kibiców po sobotnim konkursie były ogromne. W pierwszym konkursie w Titisee-Neustadt Polacy skakali bardzo daleko, zmagania wygrał Stoch, a w najlepszej dziesiątce znalazło się 4 „biało-czerwonych”, a na 11. lokatę wywalczył Jakub Wolny. W niedzielę nie było tak wspaniale. Co prawda w drugiej serii wystartowało aż 7 podopiecznych Michala Doleżala, jednak nie znaleźli się w czołówce. Najlepszy Kubacki zajmował 6. miejsce, tuż za nim wylądował Jakub Wolny. Małą wpadkę zaliczył Kamil Stoch, który po pierwszym skoku zajmował 25. miejsce. Liderem był Halvor Egner Granerud.

Zobacz również: Trzecie zwycięstwo Stocha z rzędu! Dwóch Polaków na podium w Titisee-Neustadt

W drugiej serii było trochę lepiej, jednak Polacy nie mogli nawiązać walki o podium. W dziesiątce konkurs zakończył Kubacki i Wolny, Stoch awansował na 17. lokatę. 16 był Piotr Żyła, a Stękała, Zniszczoł i Wąsek znaleźli się w trzeciej dziesiątce. Kolejne zwycięstwo w tym sezonie zanotował Halvor Egner Granerud, drugi był jego rodak – Daniel Andre Tande. Podium uzupełnił Stefan Kraft.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem