Grał w kadrze Dorny, właśnie usłyszał zarzut usiłowania morderstwa. Horror w Chojnicach!

Patryk Z. miał talent do piłki. Wnikliwi obserwatorzy pamiętają go z pierwszych konsultacji kadry Marcina Dorny, z grup młodzieżowych Lechii czy Arki. Jak donosi „Czas Chojnic”, ostatnio 25-letni były piłkarz usłyszał zarzut usiłowania morderstwa. Nazywany jest nożownikiem z Chojnic.

W drugi dzień świąt, 26 grudnia 2020, na jednym z osiedli w Chojnicach doszło dramatycznych wydarzeń, w wyniku których aresztowano 25-letniego Patryka Z. Mężczyzna wbił nóż w kark starszego o 11 lat znajomego. Ostrze wbiło się na głębokość około dziesięciu centymetrów. Sprawca był pod wpływem narkotyków. Wcześniej obaj mieli grać w gry komputerowe.

Patryk Z. uciekł z mieszkania i sam zgłosił się na policję, chaotycznie relacjonując, że zabił człowieka. Policjanci dotarli na miejsce zdarzenia, gdzie zobaczyli leżącego na podłodze, zakrwawionego mężczyznę. „Natychmiast na miejsce wezwano służby ratunkowe, które przewiozły rannego 36-latka do szpitala oraz powiadomiono prokuratora” – relacjonowała rzecznik policji w Chojnicach.

Okazuje się, że sprawca ataku, za które grozi mu dożywocie, to były kandydat na piłkarza, reprezentant Polski U-18.

„Recę w juniorach Kolejarza (Chojnice – od red.) przerastał o kilka pięter” – wspomina agent piłkarski Piotr Jóźwiak.

Kariera sportowa utalentowanego juniora nie rozwinęła się należycie. Dziś przed nim długie lata za kratkami.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem