Grać i wygrywać z NBA! 24.03

Tylko 6 spotkań przygotowała na dzisiaj NBA i choć większość z nich będzie typowymi meczami “o pietruszkę”, to czekają nas także dwa ciekawe pojedynki.

New Orleans Pelicans postarają się o rewanż za niedawną porażkę z Houston Rockets, a Philadelphia 76ers będzie chciała umocnić swoją pozycję w top4 Konferencji Wschodniej w meczu z Minnesotą Timberwolves.

Minnesota Timberwolves (42-31) – Philadelphia 76ers (41-30), 23:00

Sixers wygrali 5 ostatnich spotkań i dzięki wpadkom Indiany Pacers awansowali niedawno na 4. pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej. Nie jest to jednak wielka niespodzianka, bowiem mieli ostatnio bardzo łatwy terminarz i patrząc na rywali, z jakimi przyjdzie im się borykać do końca sezonu, to podopieczni Bretta Browna powinni utrzymać się w czołowej czwórce. Dziś jednak wyzwanie będzie nieco większe niż chociażby w ostatnim meczu przeciwko Magic. Wolves bez Jimmy’ego Butlera notują bilans 7-6, ale wczoraj do samego końca musieli walczyć o wygraną w spotkaniu z New York Knicks.

Chicago Bulls (24-48) – Detroit Pistons (32-40), 0:00

Pistons napsuli ostatnio sporo krwi Houston Rockets, ale ostatecznie przegrali po dogrywce i już tylko odliczają kolejne porażki oraz zwycięstwa rywali do czasu, w którym nie będą już mieli nawet matematycznych szans na playoffy. Takich szans nie mają już od dawna Bulls, którzy przegrali 4 ostatnie spotkania.

Phoenix Suns (19-54) – Orlando Magic (21-51), 0:00

Magic są w trakcie niezwykle długiej, 7-meczowej serii spotkań we własnej hali, podczas której wygrali tylko jedno z 4 spotkań. Mieli jednak dość ciężkich rywali (Milwaukee, Boston, Toronto, Filadelfia) i dziś na pewno są faworytem. Suns przegrali bowiem 10 ostatnich spotkań, średnią różnicą 18.3 punktu.

Pełna oferta po kliknięciu w obrazek!

New Orleans Pelicans (43-30) – Houston Rockets (58-14), 1:00

Ze względu na przełożony wcześniej mecz z Indianą Pacers, Pelicans musieli ostatnio grać trzy mecze w trzy dni pod rząd, ale poradzili sobie podczas tej osobliwej serii ze wszystkimi rywalami i są już bardzo blisko bycia pewnymi awansu do playoffów. Łącznie wygrali ostatnie 4 mecze i ostatnią porażkę odnieśli właśnie w meczu przeciwko Rockets. Drużyna Jamesa Hardena spokojnie kroczy od wygranej do wygranej – 7 kolejnych zwycięstw – i wydaje się, że tylko kataklizm może powstrzymać ich od wygrania całego sezonu regularnego. W ostatnim meczu przeciwko Pistons nie zagrał Chris Paul i na razie nie wiadomo, czy dziś zobaczymy go w grze.

Los Angeles Lakers (31-40) – Memphis Grizzlies (19-53), 1:00

Lakers grają w tym sezonie falami i po niedawnej dobrej passie już są w trakcie serii 4 kolejnych porażek. Grali jednak wyłącznie z drużynami playoffowymi i dziś mają duże szanse na przełamanie. Grizzlies są bowiem po All-Star Game zdecydowanie najgorszą drużyną w lidze. Wygrali tylko jedno spotkanie w ostatnich 2 miesiącach, w jednym momencie mieli serię 19 kolejnych porażek, a w ostatnim meczu odnieśli szóstą największą porażkę w historii NBA – przegrali 61 punktami z Charlotte Hornets.

Charlotte Hornets (32-41) – Dallas Mavericks (22-50), 1:30

Dzięki ostatnim dwóm spotkaniom, trochę więcej pisało się o Charlotte Hornets. Przeciwko Nets Dwight Howard miał mecz na poziomie 30-30 (32 punkty, 30 zbiórek), a we wspomnianym już spotkaniu z Grizzlies, zespół Szerszeni wygrał 61 punktami. To jednak marne pocieszenie w końcówce tego nieudanego sezonu Hornets. Mavericks nie dość, że nie prezentowali się dobrze na parkiecie, to doszły do tego także problemy spoza boiska i także na pewno chcieliby, by te rozgrywki już się zakończyły.

Pełna oferta na wszystkie mecze po kliknięciu w poniższy baner!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem