Grać i wygrywać z NBA. 23.04.

Po tygodniu z playoffami mamy na razie tylko jedną drużynę, która awansowała do drugiej rundy.

Dziś nikt nie dołączy do New Orleans Pelicans, ale zarówno Houston Rockets, jak i Utah Jazz mogą wykonać wielki krok w stronę wygrania serii.

Houston Rockets – Minnesota Timberwolves, 2:00
stan rywalizacji: 2-1 dla Rockets

Po dwóch meczach wydawało się, że to Rockets będą faworytami w meczu numer 3. Tom Thibodeau wprowadził jednak kilka usprawnień po obu stronach parkietu, lepiej zagrali liderzy – Karl-Anthony Towns, Jimmy Butler oraz Jeff Teague (Andrew Wiggins już w Houston grał całkiem dobrze) – i w drugiej połowie Wolves zdominowali przyjezdnych.

KURSY LV BET: Houston Rockets (1.39) – Minnesota Timberwolves (3.05)

Udało się to w jednym meczu, ale czy uda się także po raz drugi? Rockets nie mają w zwyczaju rozgrywać dwóch słabych meczów pod rząd, ale tak naprawdę w całej serii ciągle szukają schematów, które pracowałyby przez 48 minut. Z drugiej strony publiczność w Minnesocie jakby wlała nową nadzieję w serca graczy Wilków, zwiększyła ich intensywność i poziom agresji. Równie dobrze może być to blow-out, jak i wyrównane spotkanie, którego wynik będzie decydował się na samym finiszu.

Oklahoma City Thunder – Utah Jazz, 4:30
stan rywalizacji: 2-1 dla Jazz

Dwa kolejne mecze i dwie kolejne katastrofy w czwartych kwartach dla Thunder. Momentami w Game 3 Russell Westbrook zamieniał się w rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, rozrzucając piłkę do swoich kolegów na otwartych pozycji. Ten ruch piłki kompletnie zamarł w drugiej połowie, w której jedyną odpowiedzią na zespołowość drużyny z Salt Lake City były trudne rzuty graczy z “Wielkiej Trójki”.

KURSY LV BET: Oklahoma City Thunder (2.55) – Utah Jazz (1.53)

Trzecia kolejna porażka byłaby jednak czymś absolutnie niedopuszczalnym, jeśli nie chcą pożegnać się z playoffami już po pierwszej rundzie. Trudno wyobrazić sobie, by tak źle zagrał znowu Westbrook, ale defensywa Jazz bardzo dobrze zatrzymuje jego chęć do zdobywania punktów. Widać też świetny coaching Quina Snydera, który błyskawicznie reaguje na boiskowe wydarzenia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem