Grać i wygrywać z NBA. 16.04.

Jesteśmy już po pierwszych meczach każdej z serii playoffowych i nie obyło się bez niespodzianek oraz fantastycznych emocji.

Dziś będziemy mieli jednak dwa mecze, które będą okazją do rewanżu dla dwóch ekip, które doznały dotkliwych porażek w Game 1.

Miami Heat – Philadelphia 76ers, 2:00
stan rywalizacji: 1-0 dla 76ers

Joel Embiid nie zagrał w pierwszym meczu serii i nie zobaczymy go także dzisiaj. Bez niego Ben Simmons i koledzy poradzili sobie łatwo w otwierającym spotkaniu, dostając duże wsparcie od strzelców – J.J.’a Redicka, Marco Belinelliego oraz Ersana Ilyasovy. Należy się jednak spodziewać, że Miami Heat będą mieli zupełnie inne nastawienie na ten mecz. Muszą skorzystać z nieobecności Embiida i potraktować to spotkanie jako must-win. To ułatwiłoby zdecydowanie zadanie na resztę serii. Do gry muszą jednak przyjść Goran Dragić oraz Tyler Johnson, których punktów brakowało w ważnych momentach Game 1.

Wygra Miami Heat – kurs LV BET: 3.15
Wygra Philadelphia 76ers – kurs LV BET: 1.37

San Antonio Spurs – Golden State Warriors, 4:30
stan rywalizacji: 1-0 dla Warriors

Defensywa – to było słowo przewodnie pierwszego meczu pomiędzy tymi drużynami. Steve Kerr wrzucił do pierwszej piątki Andre Iguodalę i właśnie w obronie od razu odpłaciło to pełną kontrolą nad meczem od początku do samego końca. Gregg Popovich na pewno znajdzie elementy w grze swojej drużyny, które mogą ulec poprawie, ale jeśli Warriors nie popełnią większych błędów, to Spurs będzie trudno zagrozić im w Oracle Arena. W sobotę gwiazdą meczu był Klay Thompson. Czy tym razem popis zaliczy Kevin Durant?

Wygra San Antonio Spurs – kurs LV BET: 5.0
Wygra Golden State Warriors – kurs LV BET: 1.18

Pełna oferta po kliknięciu w poniższy baner: