Gol – stadiony świata! Polak zaskoczył Polaka na zapleczu Premier League

Polsko - polskie starcia w sobotnie popołudnie czekały nas nie tylko przy okazji meczu Borussii Dortmund z Unionem Berlin czy Juventusu Turyn z Napoli. Również w angielskiej Championship doszło do takiej konfrontacji i choć sam mecz zakończył się remisem, nie będzie ryzykownym stwierdzenie, że w indywidualnym pojedynku górą był Kamil Grosicki.

Hull City, w którym Grosik gra pierwsze skrzypce, podejmowało dziś Milwall, do którego przed rozpoczęciem sezonu przeniósł się Bartosz Białkowski. Uznana firma na zapleczu Premier League. To jego ósmy sezon i trzeci klub, w którym gra regularnie i zbiera pozytywne recenzje. Dziś, niestety, pochwał niekoniecznie doczeka.

Kamil Grosicki zaskoczył Białkowskiego bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego. Z… Daleka. Linia defensywna, razem z bramkarzem, wyszła wysoko. Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, a tymczasem skrzydłowy Hull posłał Białkowskiemu piłkę idealnie za kołnierz. Przez moment zastanawialiśmy się nad faktyczną intencją strzelca – jego kopnięcie na pierwszy rzut oka wyglądało jak przeciągnięte, za mocne dośrodkowanie. Ale może sam się szczerze wypowie po meczu.

Dla reprezentanta Polski to druga bramka w szóstym ligowym występie bieżącego sezonu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem