Gol Dawida Kownackiego! Bramka po dobrym zwodzie

16.01.2021
Drugi gol polskiego napastnika w obecnym sezonie! Fortuna Düsseldorf prowadzi na wyjeździe z Erzgebirge Aue 1:0 po trafieniu Dawida Kownackiego.

Przygoda niedawnego kapitana reprezentacji Polski na lat 21 w niemieckiej Fortunie nie układa się tak, jak wszyscy byśmy sobie tego życzyli. Rekordowy w historii klubu transfer na kwotę 7 milionów euro nie póki co się nie spłacił: zespół spadł do Bundesligi, a w ubiegłym sezonie Polak ani razu nie trafił do siatki. W obecnych rozgrywkach tylko raz wyszedł w pierwszym składzie przed tym, jak od pierwszych minut na mecz z Aue delefował go szkoleniowiec Fortuny.

Nie pomylił się: Dawid Kownacki otworzył wynik meczu, strzelając po raz drugi w sezonie 2. Bundesligi.

Dla Polaka to 11 spotkanie w obecnych rozgrywkach. Wcześniej jego gol pozwolił wygrać z Darmstadt (3:2), mimo iż Kownacki spędził na placu gry niecały kwadrans. Teraz świetnie wyszedł na prostopadłą piłkę, którą opanował i minął bramkarza rywali. Na koniec dopełnił formalności, umieszczając piłkę w pustej bramce.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem