Giroud odpowiedział Benzemie. Celna riposta!

Wojna słowna między francuskimi napastnikami, którą rozpoczął Karim Benzema, doczekała się kolejnej bitwy. Na rewanż pokusił się Olivier Giroud, który snajpera Realu Madryt "wyjaśnił" zaledwie jednym zdaniem!

Nie mylmy Formuły 1 z kartingiem. Ja to Formuła 1 i mówiąc to jestem dla niego uprzejmy – ta wypowiedź Karima Benzemy na oficjalnym profilu na Instagramie piłkarza rozniosła się po Internecie w błyskawicznym tempie. Na ripostę Oliviera Giroud nie musieliśmy długo czekać…

– Jestem gokartem? Gokartem, który jest mistrzem świata – odpowiedział podstawowy piłkarz reprezentacji Francji, która dwa lata temu sięgnęła po mundial.

Karima Benzemy w tej mistrzowskiej drużynie nie było. Trochę na własne życzenie, bo zawodnik, który jest napastnikiem numer 1 w takim klubie jak Real Madryt z miejsca powinien być również w wyjściowym składzie jakiejkolwiek reprezentacji. Zwłaszcza Francji, która wielkiego wyboru wśród genialnych snajperów nie miała. Dość powiedzieć, że był nim Giroud, któremu do bycia największym – tak ogólnie, piłkarsko – trochę brakuje.

W potyczkach słownych z jakimkolwiek grającym napastnikiem z francuskim obywatelstwem zawsze jednak będzie górą. Wśród nich był najlepszy. Wraz z drużyną – najlepszy na świecie. Zarówno tych chwil, jak i tego osiągnięcia nikt mu nie zabierze.

A już na pewno nie będzie to Karim Benzema, który na widok najważniejszego trofeum w gablocie piłkarza może tylko pluć w brodę. Po wszystkim nieco się z tych słów adresowanych do Giroud wytłumaczył.

– To prawda, że powiedziałem tak. Nie pamięta się jednak o tym, co powiedziałem o jego grze w reprezentacji Francji, a także jak wiele wnosi do tej drużyny.  Mówi się tylko o F1 i kartingu. Jeśli chcecie, żebym na przykład porównał się z brazylijskim napastnikiem Ronaldo – to też powiem, że on jest bolidem Formuły 1, a ja gokartem – przyznał.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem