Giorgio Chiellini bliski podpisania nowego kontraktu z Juventusem

12.07.2021
To nie koniec przygody Giorgio Chielliniego z zespołem Juventusu. Świeżo upieczony mistrz Europy niebawem przedłuży swój kontrakt z ekipą "Starej Damy".

Kapitan reprezentacji Włoch ma za sobą bardzo udany okres. Chiellini był jednym z najlepszych zawodników reprezentacji Włoch w wygranych przez „Azzurrich” mistrzostwach Europy. Świetny występ w niedzielnym finale tylko potwierdził, jak wielkim zawodnikiem jest stoper Juventusu. Warto nadmienić, że aktualnie obrońca… nie ma klubu. Jego kontrakt ze „Starą Damą” wygasł wraz z końcem czerwca i aktualnie Włoch jest bezrobotny.

Zobacz również: Grealish odpowiada mediom. „Byłem gotowy, żeby strzelać karnego!”

Defensor nie zamierza jednak odwieszać butów na kołek. Jego planem jest występ na przyszłorocznych mistrzostwach świata. Nie będzie to jednak możliwe bez regularnej gry. Według Daniele Longo z CalcioMercato.com 36-latek będzie kontynuować współpracę z Juve. Nowa umowa zostanie podpisana w przeciągu tygodnia. Na jej mocy Chiellini zostanie w klubie do czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia na kolejny rok. Jedynym problemem w parafowaniu nowego kontraktu były właśnie mistrzostwa Europy, które uniemożliwiały stronom finalizację rozmów.

Giorgio Cheillini do „Starej Damy” trafił w 16 lat temu z Fiorentiny. Ekipa z Turynu zapłaciła za obrońcę niecałe 8 milionów euro. Aktualnie jego wartość według transfermarkt.de wynosi 1.5 miliona euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem