GG League zapowiedziało turniej 2 na 2! Gracze AGO z zaproszeniami

Po świąteczno-noworocznej przerwie powoli wracają turnieje Counter Strike'a. GG League zapowiedziało turniej 2 na 2, w którym do zgarnięcia będą nagrody z pulą wynoszącą 50 tysięcy złotych.

x-kom Dell 2 versus 2 Showdowny by GG League rozegrany zostanie  w dniach 30-31 stycznia w Warszawie (strefa gracza xkom.pl). Organizatorem wydarzenia jest GG League, a głos w sprawie zabrał sam CEO GoodGame.

Gdy w marcu sytuacja pandemiczna stała się naszą rzeczywistością, a cykl GG League 2020 stanął pod ogromnym znakiem zapytania, od razu zabraliśmy się do pracy nad nowymi pomysłami. 2v2, podobnej jak 1v1 to tylko niektóre z nich. Nigdy nie chcieliśmy aby nasze projekty były ‘kolejnym turniejem’ i szukaliśmy własnej drogi na organizację wydarzeń. Nie mogę się doczekać pojedynków na 2v2 Showdown, jestem pewny, że pary, które zaprosiliśmy do udziału dostarczą nam mnóstwo emocji. Krótko mówiąc, będzie się działo! – mówi Mateusz Matysiak, CEO GoodGame.

W turnieju udział weźmie 8 par, z czego 6 z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenia. Pierwszym z zaproszonych duetów jest Maciej „F1ku” Miklas oraz Damian „Furlan” Kisłowski, czyli dwóch zawodników x-kom AGO. W najbliższym czasie poznamy 5 kolejnych zaproszonych dwójek, a pozostałych uczestników wyłonią kwalifikacje. Jedne z nich będą otwarte dla wszystkich.  W drugich udział będą mogły wziąć tylko reprezentantki kobiecej sceny. Drużyny walczyć będą o nagrody z puli wynoszącej 50 tysięcy złotych. Zwycięzcy zgarną na swoje konta 20 tysięcy złotych, drugi duet otrzyma 10 tysięcy, a trzeci 6 tysięcy.

Wydarzenie odbędzie się oczywiście bez udziału publiczności. Na miejscu będą tylko zawodnicy i pracownicy obsługujący wydarzenie. Wszystko dobędzie się w odpowiednim reżimie sanitarnym. Pozostało więc tylko czekać na ogłoszenie kolejnych uczestników turnieju.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem