Gennaro Gattuso z propozycją powrotu na ławkę trenerską

Jeden z klubów Serie A niebawem może zmienić szkoleniowca. Według Calciomercato.com Davide Ballardini jest bliski straty pracy, a jego miejsce zająć może Gennaro Gattuso.

Genoa w tym sezonie nie radzi sobie najlepiej. Podopieczni Davide Ballardiniego zajmują aktualnie 17. pozycję w lidze i mają tyle samo punktów co ulokowana na 18. miejscu Venezia. Nowi amerykańscy właściciele klubu myślą więc o zmianie szkoleniowca, aby rozpocząć nową erę w historii zespołu i zaczęli już poszukiwania następcy 57-latka.

Zobacz również: Klub z Premier League chce Mourinho! Oto odpowiedź The Special One

Według Calciomercato.com na liście życzeń włodarzy Genoi znalazł się Gennaro Gattuso. Legendarny pomocnik Milanu od czerwca pozostaje bezrobotny, kiedy to rozstał się z SSC Napoli. Trzeba jeszcze odnotować krótki epizod w Fiorentinie, jednak ten zakończył się po niespełna miesiącu. Teraz 43-latka chciałby ściągnąć były klub Krzysztofa Piątka. Miało już nawet dojść do pierwszego kontaktu, jednak sam Gattuso nie chciał nawet zasiąść do rozmów. Po pracy w czołowych włoskich klubach „Ringhio” nie chce schodzić poniżej pewnego poziomu, a walka o utrzymanie nie jest czymś, czego pragnie ikona Serie A.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem