Garnacho nie przedłuży kontraktu i odejdzie z Manchesteru United?

Manchester United negocjuje z Alejandro Garnacho w sprawie nowego kontraktu. Piłkarz nie godzi się jednak na warunki proponowane przez klub i niewykluczone, że opuści Old Trafford.

Alejandro Garnacho to jedna ze wschodzących gwiazd Premier League oraz Manchesteru United. 18-latek rozegrał w tym sezonie 15 spotkań w barwach pierwszego zespołu „Czerwonych Diabłów” i w tym czasie strzelił 2 gole oraz zanotował 5 asyst. Jego kontrakt obowiązuje tylko do czerwca 2024 roku, więc w interesie klubu są negocjacje na temat jego przedłużenia.

Zobacz również: Chelsea planuje kolejny wielki transfer!

Rozmowy są prowadzone już od jakiegoś czasu, jednak nie prowadzą one do wypracowania konsensusu. W tym momencie Argentyńczyk zarabia 7 tysięcy funtów tygodniowo i otrzymał propozycję podwyżki do 20 tysięcy funtów tygodniowo. Blisko trzykrotny wzrost zarobków nie przekonuje jednak zawodnika i jego agentów, którzy wierzą, że ich klient może liczyć na wyższe zarobki. „The Independent” sugeruje, że do osiągnięcia porozumienia jest jeszcze daleko, a sytuację już monitorują inne zespoły.

Podane źródło informuje, że aż dwóch europejskich gigantów zainteresowało się sprawą Garnacho. Jeśli skrzydłowy nie dogada się z Manchesterem United, to do akcji wkroczy Real Madryt oraz Juventus. Ekipa z Old Trafford działa więc pod presją i jeśli rzeczywiście chcą kontynuować współpracę z nastolatkiem, to będą musieli sięgnąć głębiej do kieszeni.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem