Gareth Bale chce wrócić do Tottenhamu! Trwają rozmowy!

Gareth Bale w ostatnich dniach jest coraz usilniej łączony z powrotem na Wyspy Brytyjskie. Zainteresowany usługami Walijczyka ma być Manchester United, jednak jak potwierdza sam agent piłkarza: Bale chce wrócić do Tottenhamu. Real podjął rozmowy!

Tottenham Hotspur negocjuje z Realem Madryt transfer powrotny Garetha Bale’a. Dziś to już coś więcej niż plotka. Informację potwierdził publicznie reprezentujący piłkarza Jonathan Barnett. Temat miał wypłynąć przy okazji negocjacji w sprawie innego piłkarza – Sergio Reguillona, którego Anglicy również chcieliby wyciągnąć z Realu. David Ornstein z „The Athletic” twierdzi, że pomiędzy oboma klubami może dojść do skomplikowanej transakcji, na mocy której Reguillon i Bale trafiliby do Tottenhamu, z kolei w przeciwnym kierunku powędrowałby Dele Alli. Tylko pierwszy z wymienionych piłkarzy miałby zmienić pracodawcę na stałe. W przypadku Dele Allego i Garetha Bale’a chodzi o wypożyczenia.

Gareth Bale pobiera w Madrycie potężną gażę, która z jednej strony – plasuje go w TOP 10 najlepiej zarabiających piłkarzy świata. Z drugiej – stanowi dziś istotne problem dla Królewskich.

Mówi się, że Real jest w stanie wypożyczyć Walijczyka na bardzo atrakcyjnych dla niego zasadach. Zgodzi się rekompensować obniżkę pensji w Tottenhamie i dokładać się do niej, by pomocnik nie był stratny finansowo względem pobytu w Madrycie.

Gareth ciągle kocha Spurs, rozmawiamy. To jest miejsce, w którym chciałby być – przyznaje Jonathan Barnett.

Gareth Bale śmieje się światu w twarz. Kontrowersyjna rola w reklamie

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem