Gang Bang: Liverpool wysoko pokona Hull City!

GANG BANG! No I fajnie – mówi jeden gość w reklamie, I dla mnie jest to sygnał ludzkiego pocieszenia. Fajnie. No I… będzie fajniej!Inny facio zawsze mówił: mogło być gorzej.. no I przychodzi do roboty I opowiada: mąż wraca do domu, żona pieprzy się z kochankiem, no to zastrzelił ją, jego, a na koniec siebie.

GANG BANG!

No I fajnie – mówi jeden gość w reklamie, I dla mnie jest to sygnał ludzkiego pocieszenia. Fajnie. No I… będzie fajniej!
Inny facio zawsze mówił: mogło być gorzej.. no I przychodzi do roboty I opowiada: mąż wraca do domu, żona pieprzy się z kochankiem, no to zastrzelił ją, jego, a na koniec siebie. Mogło być gorzej!
No nie, jak to gorzej? – pytają zdumieni słuchacze…No bo ja byłem u niej parę dni wcześniej!

Zatem zawsze mogło być gorzej, no I fajnie. Wtopa na Pucharze Afryki, wygrają rezerwy rezerw I LZS Piotrówka, no I fajnie. Zatem powažniejsze typy pliz!


Chelsea – Arsenal. Jeden z rozstrzygających. Jedynka jak byk. Chyba że ktoś chce przedłużyć zaintetesowanie ligą, wtedy Dwa. Zgaduj zgadula, ale Jeden. Do zerka.
Hull – Liverpool. Wygrana gości, wysoka, goli tyle co zwykle w Hull czy Bournemouth, czy innnej angielskiej wsi. Że Grosik wolał to od Legii? Klęska.
Juve – Inter lekkie dwa zero. To nudne, ale Włosi tak nudno lubią. Przy espresso.
Besiktas – Fenehrbahce. Mój typ? Nie wiem! Ale warto szukać tu bramkowego remisu I eksperymentów.
No I fajnie. Mogło być gorzej:-)

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem