G2 z kolejnym potknięciem. W walce o VCT Challengers pozostało 6 Polaków

We wtorek rozpoczęły się kwalifikacje do VALORANT Champions Tour Stage 2 Challengers 1. Kolejną wpadkę zanotowało G2, a w grze pozostało sześciu reprezentantów Polski.

Za nami dwa dni emocjonującej walki o awans do VALORANT Champions Tour Stage 2 Challengers 1. W grze pozostało 16 ekip, a awans wywalczy połowa z nich. Szanse na grę w przedbiegach do turnieju Masters ma jeszcze sześciu Polaków. Co ciekawe, w tej szóstce nie znaleźli się zawodnicy G2 – Patryk „paTiTeK” Fabrowski oraz Aleksander „zeek” Zygmunt. Ich zespół uległ Team Vitality w 1/16 finału i stracił szanse na awans do pierwszej edycji turnieju Challengers. Przypomnijmy, że G2 nie zagrało również w rozgrywkach Masters. Podsumowując – ekipa „paTiTka” i „zeeka” na ten moment zawodzi, mimo, że przez wielu uznawani byli za numer 1 europejskiego rankingu.

Zobacz również: Oficjalnie: „NEEX” zastąpi „baddyegoG” w barwach Ballista Esports!

W grze pozostał jednak zwycięzca VCT Masters – Patryk „starxo” Kopczyński. Jego Acend w dość pewnym stylu przeszło przez kwalifikacje i w meczu o awans zmierzą się z Vodafone Giants. Pozostała piątka reprezentantów Polski to gracze miksu pod nazwą KLĄTWA. Ekipa Kamila „krytyq” Dudka to jedyny w pełni polski zespół, który dotarł do tego etapu. W decydującym starciu podejmą pogromców G2 – Team Vitality. Oba mecze rozpoczną się w czwartek o godzinie 18.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem