G2 z awansowansem na VALORANT Champions Tour 2021 Challengers

G2 z dwoma Polakami w składzie awansowało na VALORANT Champions Tour 2021 Challengers 2. Drużyna "paTiTka" i "zeek'a" przeszła przez kwalifikacje bez większych problemów.

Awans G2 do VALORANT Champions Tour 2021 Challengers 2 nie jest żadnym zaskoczeniem. Drużyna Patryka „paTiTka” Fabrowskiego i Aleksandra „zeek’a” Zygmunta jest jedną z najlepszych ekip w VALORANT na świecie i ich absencja na tego typu turniejach byłaby szokiem dla całej branży. Niespodzianki jednak nie było – G2 w bardzo pewnie przebrnęło przez kwalifikacje i zagwarantowała sobie udział w zbliżających się wielkimi krokami rozgrywkach.

Zobacz również: Oficjalnie: Miikka „suNny” Kemppi opuszcza szeregi ENCE!

W trzech decydujących spotkaniach zawodnicy G2 nie przegrali ani jednej mapy. Na swojej drodze do awansu pokonali RixGG oraz Inside Gamers, a w decydującym meczu podejmowali drużynę Animel. W ostatnim spotkaniu pewnie wygrali pierwszą mapę wynikiem 13:4. W drugiej części spotkania przeciwnicy Polaków nawiązali walkę, ale to i tak nie wystarczyło. G2 ostatecznie domknęło spotkanie, które wygrali wynikiem 2:0.

VALORANT Champions Tour 2021 Challengers rozegrane zostanie już w ten weekend. W turnieju udział wezmą takie zespoły jak OG, FPX czy Ninjas in Pyjamas.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem