Futbol Trip LV BET z wizytą w klubie Kacpra Kozłowskiego i Bartosza Białka

Wąs ze Szpilbergiem ponownie na szlaku - tym razem zobaczyli, jak Kacper Kozłowski asystuje, a Bartosz Białek strzela bramkę na wagę remisu w meczu Vitesse z Volendam.

Warto było pokonać ponad tysiąc kilometrów, by po raz pierwszy odwiedzić Holandię. Konkretnie miasto Arnhem, gdzie w miejscowym klubie Vitesse gra obecnie dwóch utalentowanych Polaków: Kacper Kozłowski i Bartosz Białek. Ten pierwszy, dobrze znany z Pogoni Szczecin czy występów na EURO 2020, jest wypożyczony z Brighton. Ten drugi, niegdyś snajper Zagłębia wytransferowany za duże pieniądze do Wolfsburga, gra także w holenderskim klubie na zasadzie wypożyczenia. W meczu z Volendam poradzili sobie bardzo dobrze. Kozłowski asystował Białkowi przy bramce wyrównującej wynik spotkania, które śledziły kamery LV BET.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

W dwudziestym drugim odcinku Futbol Tripa Piotr Wąsowski wraz ze Szpilbergiem zaprosił widzów na ciekawą wycieczkę do Niederlandów. Wynajęli domek nad jeziorem, zobaczyli miasto. Wąs zrobił ponad osiem tysięcy kroków przemierzając holenderskie parki. Obaj poznali klimat rowerowy w kraju tulipanów, a przez cały pobyt przewijał się temat 78. rocznicy desantu powietrznego Airborne, powszechnie znanego jako bitwa pod Arnhem, w której ważną rolę odegrali żołnierze gen. Sosabowskiego z Pierwszej Samodzielnej Brygady Spadochronowej. Nie zabrakło wątków kulinarnych – zarówno w samym mieście, jak i na stadionie, który zrobił na naszych podróżnikach bardzo pozytywne wrażenie.

Bramka Bartosza Białka w 48. minucie meczu po asyście Kacpra Kozłowskiego dała drużynie gospodarzy cenny punkt, dzięki któremu przerwę reprezentacyjną Vitesse spędzi nad strefą spadkową. Dla 20-letniego polskiego napastnika było to premierowe trafienie w lidze holenderskiej, zaś 18-letni pomocnik urodzony w Koszalinie asystował w Eredivisie po raz pierwszy.

„Było trochę historii, było trochę sportu, było trochę gastronomii – czyli wszystko to, misie lubią najbardziej”, przyznał w końcówce odcinka Piotr Wąsowski. Zapraszamy na 22. odcinek Futbol Trip!

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Jeśli jeszcze nie masz konta w LV BET – możesz założyć je w kilka minut, odebrać 20 PLN wyjątkowego bonusu na start specjalnie dla czytelników Łączy Nas Pasja i obstawić co tylko chcesz BEZ RYZYKA UTRATY WŁASNYCH ŚRODKÓW! Jak tego dokonać? Kliknij TUTAJ, aby przejść do rejestracji w LV BET i odbierz bonus dla nowych graczy.

Futbol Trip #15: Chorwacja z „Gikim”!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem