Sport stanął, ale nie wszędzie. Jakie mecze będzie można wciąż obstawiać?

Do Francji czy Włoch dołączyła Anglia i nasza rodzima Ekstraklasa. Rozgrywki w niemal całym świecie zostały odwołane. Są jednak miejsca, w których nadal będzie można śledzić mecze piłkarskie, tym samym zostając w domu i zachowując ostrożność...

Celem ligi jest teraz dograć rozgrywki zarówno seniorów, jak i te w akademiach wtedy, gdy będzie już bezpiecznie – stwierdził dyrektor Premier League, tym samym zawieszając rozgrywki w Anglii do 3 kwietnia. Po rozum do głowy, po apelach piłkarzy i kibiców, poszli również w Polsce.

„W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostały przełożone. Ustalenie daty wznowienia rozgrywek nastąpi w przyszłym tygodniu po zapoznaniu się z decyzjami UEFA. (…) Ekstraklasa S.A. nie planuje wznowienia rozgrywek do końca marca 2020 roku”, czytamy w kominikacie.

 

– W obliczu tak poważnego zagrożenia jakim jest koronawirus, na nas wszystkich spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność. Nie tylko za zdrowie samych zawodników i członków sztabów ale także, a może nawet przede wszystkim, za ich rodziny i inne osoby z najbliższego otoczenia – napisał Jakub Błaszczykowski. – Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie – dodał Robert Lewandowski.

Wykorzystać wolny czas można również przed telewizorem, oglądając rozgrywki, które wciąż nie zostały odwołane. Gdzie?

W Niemczech podjęto decyzję o zawieszeniu ligi, ale dopiero po weekendzie. W sobotę i niedzielę będziemy prawdopodobnie mogli więc obejrzeć mecze Bundesligi. Dziś Fortuna Duesseldorf zmierzy się z SC Paderborn, jutro Hertha Krzysztofa Piątka zagra z Hoffenheim, Borussia Dortmund w derbach stanie do rywalizacji z Schalke, zaś Union Berlin ma zaplanowany mecz z Bayernem Monachium. Na ten moment, jedynie mecz Werder Brema – Bayer Leverkusen został odwołany decyzją władz miasta.

Transmisję przeprowadzi stacja Eleven Sports. Oprócz tego, z lig interesujących kibiców nad Wisłą wciąż gra jeszcze Primjera Liga, a reprezentantów Polski będzie można śledzić w lidze rosyjskiej. Grzegorz Krychowiak, Rafał Augustyniak, Sebastian Szymański czy Michał Kucharczyk wyjdą na boiska w ten weekend. Mecze z ich udziałem dostępne są na YouTube – choć niestety płatne (15 zł miesięcznie). Grać zdecydowali się również w Armenii, Azerbejdżanie, Kazachstanie, na Cyprze czy Ukrainie.

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Pandemia koronawirusa doprowadziła do paraliżu nie tylko rozgrywki piłkarskie. Odwołano również mecze NBA, NHL czy MLB. Istnieją jednak sporty na świecie, które wciąż są uprawiane i można je obstawiać u bukmacherów. Jakie? Z pomocą przychodzi E-Play Africa, która aktualizuje ją na bieżąco.

Wciąż można więc typować zdarzenia w angielskiego badmintona, rosyjską ligę koszykówki, One-Day Internationals w krykiecie, Premier League darta, rozgrywki e-sportowe, futsal w Rosji i na Cyprze, golfowy PGA Tour, piłkę ręczną, hokej, wyścigi konne, snookera czy siatkówkę.

Pozostając w domu i zachowując środki bezpieczeństwa, można urozmaicić czas wolny w LV BET.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem