ForZe zwycięzcą pierwszej edycji Spring Sweet Spring

Pierwsza odsłona Spring Sweet Spring 1 zakończona. Tytuł zdobyło rosyjskie ForZe, które w wielkim finale pokonało swoich rodaków z EPG Family wynikiem 2:1

W Spring Sweet Spring 1 udział brały dwie ekipy z Polski – x-kom AGO oraz Izako Boars. „Dziki” bardzo szybko zakończyły udział w turnieju odpadając z niego w fazie swiss. Awans do play-offów uzyskało x-kom AGO, które niestety uległo w pierwszym spotkaniu fazy pucharowej australijskiemu EXTREMUM.

Zobacz również: Elisa Invitational Summer 2021 pierwszym turniejem z mapą Ancient w puli

W środę odbył się wielki finał turnieju w którym spotkały się dwie rosyjskie ekipy – forZe oraz EPG Family. Starcie rozpoczęło się od wyboru EPG, de_overpassa. Początek był bardzo wyrównany, jednak to ekipa „NickelBacka” wyszła na prowadzenie. Kolejna mapa (de_mirage) była zacięta tylko do zmiany stron, gdyż po stronie broniącej forZe oddało przeciwnikom zaledwie trzy rundy. Wszystko rozstrzygnęło się na de_dust2 – „FL1T” i spółka wypracowali sobie sporą przewagę do połowy i nie oddali prowadzenia do samego końca. Mecz zakończył się więc wynikiem 2:1 na korzyść forZe.

Zwycięstwo w turnieju zagwarantowało Rosjanom nagrodę pieniężną w wysokości 44 tysięcy dolarów. Dodatkowo uzyskali oni awans na turniej lanowy, który odbędzie się w 2022 roku.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem