Fortnite: W premierze 5 sezonu udział brało ponad 15 milionów graczy!

Wczorajszego wieczoru premierę miał 5 sezon Fortnite. W wydarzeniu w grze udział wzięło ponad 15 milionów graczy, a ponad 3.5 miliona oglądało kanały streamujące grę od Epic Games na YouTube i Twitch.

Finał sezonu w Fortnite od zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów. Nie inaczej było tym razem – nowy sezon w grze przywitało ponad 15 milionów graczy. Na platformie Twitch oraz YouTube streamerzy gry od Epic Games zgromadzili łącznie ponad 3.5 miliona widzów. Przełożyło się to na problemy z Twitchem – twórcy zgłaszali brak możliwości rozpoczęcia transmisji oraz znikanie treści z biblioteki. Problemy mieli również widzowie, którzy nie mogli się zalogować lub nawet wyświetlać strony.

A jakie nowości czekają nas w sezonie numer 5?

Głównym motywem będą „Gwiezdne Wojny” i serial „The Mandalorian”. Wprowadzony został oczywiście nowy karnet bojowy, który odblokowuje nowe przedmioty wraz z postępem w grze. W Fortnite pojawiło się również klika nowych broni. Zmiany dotknęły również mapę, po środku pojawiła się pustynia oraz „punkt zero”. Czekamy jeszcze na informacje o zmaganiach esportowych w battle royalu od Epic Games.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem