Fortnite: Marco Reus i Harry Kane otrzymają skórki w grze!

Kolejna świetna współpraca na koncie twórców Fortnite'a, Epic Games Studio. Deweloper gier do swojej gry wprowadził specjalne skórki dwóch piłkarzy - Harry'ego Kane'a i Marco Reusa.

Epic Games Studio bardzo często nawiązuje współprace z wielkimi markami. W grze pojawiły się specjalne skórki oraz dedykowany tryb w związku z filmem z serii Avengers, serialem Stranger Things czy filmem Obcy. Tym razem producenci Fortnite obrali całkiem inny kierunek.

Zobacz również: Kłopoty Akumy! ESIC dostarczyło dowody w sprawie ustawiania spotkań!

Już w tym tygodniu ruszają piłkarskie mistrzostwa Europy. Z tej okazji Epic Games Studio nawiązało kooperację z dwoma piłkarzami. Jednym z nich jest kapitan reprezentacji Anglii, Harry Kane, a drugim wielokrotny reprezentant Niemiec – Marco Reus. Obaj panowie otrzymają specjalne skórki, które gracze będą mogli odblokować od 12 czerwca. Cztery dni później w battle royalu od „Epiców” pojawi się tryb dedykowany właśnie rozgrywkom EURO. Podzielony on będzie na dwa etapy, a najlepsi uczestnicy otrzymają nagrody z puli wynoszącej 50 tysięcy dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem