Formuła 1 pojedzie w Katarze jeszcze w tym roku!

Jeszcze w tym roku odbędzie się wyścig Formuły 1 w Katarze! Grand Prix na torze Losail zaplanowano na 21 listopada. Będzie to debiut królowej sportów motorowych w tym kraju.

Grand Prix Kataru wejdzie w miejsce rundy w Australii, którą najpierw przełożono z początku sezonu na listopad, a następnie odwołano z powodu obowiązujących ograniczeń w podróżowaniu do tego kraju. Wybór Kataru na zastępstwo nie jest żadną niespodzianką, ponieważ spekulowano o tym od miesięcy. Tor Losail jest dość znany w kręgu sportów motorowych, bowiem odbywają się tam między innymi rundy motocyklowych mistrzostw świata – MotoGP.

Co ciekawe, kierowców Formuły będzie czekać w Katarze jazda nocą, bowiem tor Losail jest w pełni oświetlony. Dodatkowo, negocjacje katarczyków doprowadziły do zawarcia długoterminowego kontraktu na organizację rundy mistrzostw świata w Katarze przez 10 lat, licząc od 2023 roku.

Bonus do 1650 PLN na start
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Pozostały kalendarz sezonu 2021 w Formule 1:

10 października – Turcja, Istanbul Park

24 października – USA, Austin

7 listopada – Meksyk, Mexico City

14 listopada – Brazylia, Interlagos

21 listopada – Katar, Losail

5 grudnia – Arabia Saudyjska, Dżudda

12 grudnia – Zjednoczone Emiraty Arabskie, Yas Marina

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem