Fnatic zaprezentowało skład akademii dywizji Counter Strike’a

Legendarna organizacja Fnatic postanowiła zaprezentować skład akademii dywizji CS:GO. W zespole nie znalazł się jednak Miłosz "mhL" Knasiak.

O powstaniu akademii dywizji CS:GO w Fnatic mówiło się już od jakiegoś czasu. Wiele źródeł informowało, że organizacja nie postawił na w pełni szwedzki skład. Co więcej – plotkowało się nawet o pozyskaniu zawodnika x-kom AGO, Miłosza „mhL” Knasiaka. Doniesienia okazały się jednak fałszywe, gdyż Fnatic zaprezentowało skład bez polskiego zawodnika.

Zobacz również: Na’Vi ogrywa G2 i zgarnia tytuł IEM Cologne 2021!

W akademii znalazło się miejsce dla dwóch członków głównego składu – Peppe „⁠Peppzor⁠” Borak oraz Kevin „⁠Kevve⁠” Bohlin. Pierwszy z nich był pełnoprawnym członkiem pierwszej drużyny, a drugi pełnił funkcję analityka. Zespół uzupełnił David „⁠prosus⁠” Hesse z Niemiec, Francisco „⁠kst⁠” Fragoso z Portugalii oraz Iulian „⁠regali⁠” Harjău z Rumunii. Debiut Fnatic Rising odbędzie się już w poniedziałek. Przeciwnikiem nowopowstałej ekipy będzie mouz NXT, w którym występuje Hubert „Szejn” Światły oraz Kamil „siuhy” Szkaradek.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem