Fnatic traci głównego snajpera. „Jackinho” przesunięty na rezerwę

Mimo sierpniowych zmian w Fnatic sytuacja drużyny nie poprawiła się . Z tego powodu zdecydowano o przesunięciu Jacka „⁠Jackinho⁠” Ström Mattssona na ławkę rezerwowych.

Dwa miesiące temu Fnatic przeszło przez prawdziwą rewolucję. Po odejściu Jespera „JW” Wecksella i Maikila „Goldena” Selima organizacja nawiązała współpracę z dwoma Brytyjczykami – Alexem „ALEX” McMeekinem i Williamem „meziim” Merrimanem. Te zmiany nie przyniosły jednak oczekiwanych efektów, więc zadecydowano o kolejnych roszadach.

Dziękuję Fnatic za szansę, którą mi dali. To dla mnie dopiero początek. Mogę dać z siebie jeszcze więcej i jestem gotowy rozważyć moją przyszłość tak szybko, jak to tylko możliwe – powiedział Jack „⁠Jackinho” Ström Mattsson.

Zobacz również: Evil Geniuses pewne udziału w PGL Major Stockholm!

Na rezerwę przesunięto wcześniej cytowanego „Jackinho”. 22-latek trafił do głównego zespołu w styczniu kiedy to z drużyną pożegnał się Robin „flusha” Rönnquist. Mimo, że wyników brakowało, to sam Mattson prezentował się dość dobrze. Teraz jego fotel tymczasowo zajmie Owen „smooya” Butterfield, który wspiera Fnatic w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Winter 2021.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem