Florian Thauvin: „Dla Tigres odrzuciłem cztery oferty z topowych klubów!”

Były już zawodnik Olympique Marsylii, Florian Thauvin, po transferze do meksykańskiego Tigres udzielił wywiadu. Wyjawił w nim, że dla "Tygrysów" odrzucił oferty z czterech wielkich europejskich klubów.

Kilka tygodni temu Florian Thauvin był bohaterem szokującego transferu. Mimo zainteresowania jego usługami ze strony europejskich gigantów Francuz wybrał bardzo egzotyczny kierunek. 28-latek związał się bowiem umową z meksykańskim Tigres UANL. Skrzydłowy udzielił wywiadu, w którym zdradził konkrety na temat ofert, które otrzymywał.

W styczniu otrzymałem propozycję od samego Paolo Maldiniego, jednak Lyon i Atlético Madryt również złożyły swoje oferty. Olympique Marsylia chciał mnie zatrzymać i zaproponowali przedłużenie kontraktu. Wtedy jednak pojawiło się Tigres – powiedział Thauvin.

Zobacz również: Raphaël Varane bliski hitowego transferu do Premier League!

Thauvin był łakomym kąskiem ze względu na kończący się kontrakt, mógł więc opuścić Marsylię jako wolny zawodnik. Według plotek za sezon gry w Tigres otrzymuje on 5 milionów euro, co znacznie przewyższyło jego oczekiwania. Sam zawodnik zaprzecza jednak, że chodziło mu o pieniądze. Stwierdził również, że „w Meksyku ma wszystko, aby być szczęśliwym”. Przypomnijmy, że w zespole „Tygrysów” występuje również jego rodak – André-Pierre Gignac.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem