„Floppy” wraca do CS:GO! Amerykanin związał się z Extra Salt

Szybko poszło. Po zaledwie kilku miesiącach na scenie VALORANT Ricky „floppy” Kemery zdecydował się powrócić do CS:GO i dołączył do zespołu Extra Salt.

Amerykanin ze sceną CS:GO był związany od 2015 roku. Największym przeskokiem w jego karierze było nawiązanie współpracy z Cloud9 na początku 2020 roku. „Chmurki” zadecydowały o przebudowie, jednak „floppy” nadal był w ich planach. Wielki projekt z wielkim budżetem jednak nie wypalił, a 21-latek został przesunięty na rezerwę. Wtedy postanowił przenieść się na VALORANT.

Zobacz również: Zmiany w Virtus.pro na cztery dni przed startem PGL Major!

Kemery nie opuścił jednak organizacji, a zasilił dywizję nowej strzelanki wyprodukowanej przez Riot Games. Występował w niej do września, kiedy to ponownie mogliśmy zobaczyć go w zmaganiach CS:GO. Jego powrót do produkcji Valve jest już przesądzony, ponieważ nawiązał współpracę z Extra Salt. W zespole zastąpi on Arana „Sonica” Groesbeeka, który postanowił wziąć sobie przerwę od gry z powodów prywatnych. „Sonic” chce odpocząć od Counter Strike’a i zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem