FLASHPOINT: Znakomity mecz „rallena” na inaugurację! Jak poradzi sobie „MICHU”?

W piątkowy wieczór rozpoczęły się zmagania nowej esportowej ligi CS:GO, Flashpoint. Zawodnicy z niemal całego świata zjechali się do Los Angeles, gdzie ruszył pierwszy sezon zmagań turnieju, w którego puli nagród znajduje się milion dolarów! Wśród graczy nie brakuje też dwóch Polaków – barwy Team Envy reprezentuje „MICHU”, a w roli stand-ina w c0ntact występuje

W piątkowy wieczór rozpoczęły się zmagania nowej esportowej ligi CS:GO, Flashpoint. Zawodnicy z niemal całego świata zjechali się do Los Angeles, gdzie ruszył pierwszy sezon zmagań turnieju, w którego puli nagród znajduje się milion dolarów! Wśród graczy nie brakuje też dwóch Polaków – barwy Team Envy reprezentuje „MICHU”, a w roli stand-ina w c0ntact występuje „rallen”. Ten drugi ma na koncie już pierwsze zwycięstwo!

Zmagania w lidze rozpoczęły się od grupy A i dużej sensacji. Na inaugurację skazywane na porażkę HAVU uległo duńskiemu MAD Lions. Finowie po bardzo zaciętym spotkaniu triumfowali 2:1 – emocji nie brakowało. Już pierwsza mapa wskazywała, że przeprawa dla Lwów może być stosunkowo gładka. Na de_nuke do przerwy prowadziła 11:4, ale potem z niesamowitym comebackiem ruszyli rywale. Szybko zrobiło się 13:13, a potem brylujący „sLowi” i spółka wygrali kolejne trzy rundy i wygrali pierwszą mapę.

De_mirage i de_train były dużo bardziej wyrównane i po pierwszej z map Duńczycy doprowadzili do remisu. Kawał dobrego CS’a zobaczyliśmy za to na mapie z pociągami, gdzie szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę. HAVU prowadziło do przerwy 9:6, choć grało po stronie terrorystów. Grając jako antyterroryści sprawowali się bardzo równo i pewnie. Unikali niepotrzebnych decyzji i wygrali 16:10, sprawiając nie lada niespodziankę.

Świetnie poszło c0ntact, które na dwóch mapach rozprawiło się z Copenhagen Flames. Emocje przyniosła tylko rywalizacja na de_nuke – po trzydziestu rundach mieliśmy remis, jak najbardziej sprawiedliwy. Dużą rolę w zespole odegrał „rallen”, który zrobił 26 fragów (czwarty wynik w drużynie) i dał się zabić najmniej razy, bo zaledwie siedemnaście. Polak ugrał też ważnego clutcha 1 na 2 przy stanie 16:15 dla europejskiego miksu. c0ntact wygrało mapę 19:16, a na de_mirage rozniosło rywali, triumfując 16:5!

W sobotę zapowiadają się kolejne emocje – znów z udziałem Polaka! Team Envy podejmie jednego z faworytów ligi Gen.G. Piętnasta drużyna świata jest zdecydowanym faworytem pojedynku z zespołem Michała „MICHU” Muellera – kurs LV Bet na to, że mecz zakończy się na dwóch mapach wynosi zaledwie 1.33! W zespole Envy zagra LEGIJA, który ze względu na kłopoty wizowe „moose’a” będzie musiał go zastąpić. To z pewnością nie ułatwi im równej walki!

Drugie spotkanie również zapowiada się jako pojedynek „do jednej bramki”. MIBR w meczu grupy B podejmie Chaos Esports Club. Kurs na zwycięstwo Brazylijczyków i pochodzącego z Argentyny „meyerna” 2:0 jest jednak okazały i wynosi 1.80 (handicap -1,5 mapy). Samo zwycięstwo jest jednak wyceniane na zaledwie 1.23!

Zakłady na zmagania w lidze Flashpoint można dokonywać pod tym adresem!

Transmisje z ligi Flashpoint 1 można oglądać z polskim komentarzem na platformie Twitch.tv na kanale ESPORTNOW.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem