FLASHPOINT: Anonymo Esports Z AWANSEM! Ogromny sukces Polaków

Anonymo Esports z przełomowym sukcesem! Reprezentanci Polski zagwarantowali sobie prawo gry w Flashpoint 3. "Anonimowi" dokonali czegoś, w co nie wierzyło zbyt wielu! Snax, innocent i spółka w wielkim stylu awansowali do turnieju po pokonaniu DBL Poney. Po niesamowitym come-backu na drugiej mapie, Anonymo Esports wygrało 16:14 na de_vertigo gwarantując sobie prawo gry w trzecim sezonie Flashpoint!

Wielki sukces z marzeń stał się po prostu faktem! Anonymo Esports w wielkim stylu zameldowało się w trzecim sezonie turnieju Flashpoint! Do tej pory te prestiżowe rozgrywki toczyły się o pulę nagród w wysokości miliona dolarów. W elitarnym gronie pojawią się także Biało-czerwoni. Polacy na pierwszej mapie na de_nuke pewnie wygrali 16:11, ugrywając wiele ważnych clutchów.

Ogromne emocje towarzyszyły zwłaszcza mapie de_vertigo. Wybór Polaków pozornie miał być jedynie dopełnieniem awansu. Anonymo Esports w pewnym momencie przegrywało już 5:13. „Snax” i spółka dokonali jednak czegoś niesamowitego, wygrywając 16:14! Niesamowity come-back zrobił wielkie wrażenie na wszystkich. Jak motywowali się zawodnicy? – Była pauza w którymś momencie i mówimy tak do siebie: trzeba ich sklepać, słabsi są – opowiadał Janusz Pogorzelski na kanale komentującego mecz Piotra „izaka” Skowyrskiego.

Szalona radość w Anonymo Esports nie może nikogo dziwić. – U nas atmosfera jest dobra i wspieramy się mocno. Krzyczymy do siebie nice, zaj…..e – powiedział „Snax”. Przed Polakami jeszcze jedno bardzo trudne wyzwanie. Udział w zamkniętych kwalifikacjach jeszcze się nie zakończył. Jeszcze w czwartek Anonymo Esports zagra z lepszymi z pary HAVU/Sprout. Początek meczu ok. 21:15.

Znamy kolejnych uczestników turnieju Flashpoint. Oprócz Polaków jest jeszcze wiele ekip gotowych do gry w zawodach. Udział jako zaproszeni zagwarantowane mają ekipy Heroic, Astralis, BIG, G2, Vitality, Ninjas in Pyjamas, FunPlus Phoenix, FaZe, OG i fnatic. W kwalifikacjach prawo gry w turnieju zapewnili sobie gracze Complexity oraz mousesports.

Flashpoint 3 Closed Qualifier:

Anonymo Esports – DBL Poney 2:0 (16:11 de_nuke, 16:14 de_vertigo)

Fot. Anonymo Esports / Twitter

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem