Filip „tudsoN” Tudev tymczasowo wskakuje do składu HONORIS!

HONORIS jest zmuszone do tymczasowych zmian kadrowych. W miejsce Łukasza "azizza" Kałkowskiego wskakuje Filip "tudsoN" Tudev.

Powodem zmiany w zespole są problemy zdrowotne jednego z zawodników głównego składu – Łukasza „azizza” Kałkowskiego. Z tego powodu drużyna „NEO” i „TaZa” jest zmuszona do znalezienia zastępstwa. 23-letni zawodnik będzie niedostępny przez co najmniej tydzień, jednak możliwa jest jego nieobecność podczas zbliżających się wielkimi krokami zamkniętych kwalifikacji do kolejnego sezonu ESL Mistrzostw Polski (rozpoczną się one na początku marca).

Zobacz również: „MICHU” wolnym zawodnikiem. Jego kontrakt z ENVY został rozwiązany

Pomocną dłoń wyciągnął Filip „tudsoN” Tudev, który uzupełni powstałą lukę kadrową. 20-letni zawodnik od połowy 2020 roku pozostaje bez zespołu – w czerwcu zakończyła się bowiem jego przygoda z Team Secret. Jego jedynymi epizodami w drużynowej grze w drugiej połowie 2020 roku były zastępstwa w Izako Boars oraz AVEZ. Tym razem ponownie wcieli się w rolę stand-ina. Kto wie –  może dobra forma i wyniki drużyny przyczynią się do stałego zatrudnienia 20-latka.

Drużyna w odświeżonym składzie zagrała już jedno spotkanie w lidze ESEA, które wygrali wynikiem 16:6.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem