Filip „⁠tudsoN⁠” Tudev opuszcza szeregi MAD Lions

Nie będzie już dwóch Polaków w dywizji Counter Strike'a w MAD Lions. Rozstanie z zespołem ogłosił 21-letni snajper - Filip „⁠tudsoN⁠” Tudev.

Gdy w marcu MAD Lions ogłosiło pozyskanie Jakuba „kubena” Gurczyńskiego na pozycję trenera oraz Filip „⁠tudsoN⁠” Tudev jako zawodnika, to wydawało się, że panowie mogą stanowić o sile zespołu. Drużyna była budowana powoli, bez angażowania wielkich gwiazd. Miejsce w ekipie „Lwów” znalazło kilku „talenciaków” z całej Europy, a jednym z nich był właśnie „tudsoN”. Od dłuższego czasu 21-latek nie mógł jednak liczyć na miejsce w pierwszym składzie, ponieważ przegrywał on rywalizację z Volodymyrem „⁠Woro2k⁠” Veletniukiem.

Od początku wiedziałem, że projekt będzie opierał się na sześciu graczach. W zasadzie sprowadzało się to do dwóch snajperów rywalizujących o miejsce w składzie. Podjąłem wyzwanie i byłem naprawdę zdeterminowany, by dopiąć swego. Wiem, że dałem z siebie wszystko. Czasami jednak life is brutal and full of zasadzkas i to „Woro” został wybrany, a ja mogłem być tylko szóstym zawodnikiem – czytamy we wpisie Tudeva.

Zobacz również: Patryk „paTiTek” Fabrowski wróci do Counter Strike’a?!

Przygoda snajpera z MAD Lions zakończyła się więc po blisko siedmiu miesiącach. Przyszłość „tudsoNa” nie jest jeszcze znana, jednak usługami 21-letniego gracza będzie zainteresowane kilka formacji z Polski i zagranicy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem