FIFA: Rozpoczynamy świętowanie! Wydarzenie „Urodziny FUT” już w grze!

W piątek w grze FIFA 21 pojawił się wyczekiwany od dawna event - Urodziny FUT. Od dziś gracze w paczkach znajdą specjalną drużynę, otrzymają darmowe paczki oraz będą mogli wykonać SBC o specjalne wersje zawodników.

Już od dwóch tygodni w FIFA 21 gracze czekali na kolejny event. Poprzednio na serwerach pojawiło się wydarzenie „What If?”, jednak po jego zakończeniu nie wiedzieliśmy nic o ewentualnych nowościach. Dopiero w środę miłośników serii przywitał ekran startowy z jednoznacznie brzmiącym nagłówkiem – FUT Birthday.

Zobacz również: FIFA 21: Ekstraklasowy akcent w 26. Drużynie Tygodnia!

Urodziny FUT to wydarzenie, które pojawia się w grze już od kilku lat. To właśnie wtedy w grze pojawiają się specjalne karty zawodników, nierzadko ze zmienionymi pozycjami. W tym roku swojej specjalnej wersji doczekał się między innymi Lucas Moura (Tottenham), Leroy Sane (Bayern Monachium) czy Ivan Perisić (Inter Mediolan). Pozycja na karcie każdego z nich różni się od podstawowej wersji. Co więcej, zawodnicy ci otrzymali dodatkowy upgrade gwiazdek sztuczek i słabszej nogi. Najbardziej łakomym kąskiem będzie jednak Ferland Mendy z Realu Madryt, który sieje postrach na lewej flance podczas wirtualnych meczów.

Dodatkowo do gry trafiło Wyzwanie Budowania Składów o kartę Łukasza Podolskiego, a w zadaniach tygodniowych odblokować możemy Klaasa-Jana Huntelaara. Na swoich kontach gracze znajdą również darmową paczkę – jej wartość zwiększa się wraz z ilością logowań na konto w tej edycji gry.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem