FIFA 23: Kolejna Drużyna Tygodnia trafiła do gry!

Jak co środę do FIFA 23 EA Sports dodało kolejną porcję kart Drużyny Tygodnia. Tym razem wyróżniono takich graczy jak Riyad Mahrez, Matthijs de Ligt czy Kevin Trapp.

Obecnie w FIFA 23 trwa jeden z najgorętszych okresów roku związany z eventem Team of The Year. Aktualnie do trafienia w paczkach są najlepsi obrońcy 2022 roku wybrani przez społeczność, a na dodatek EA Sports dorzuciło również specjalne wersje ikon. Nie oznacza to jednak, że w środę nie zobaczyliśmy kolejnej, 13. Drużyny Tygodnia w tej edycji gry.

Zobacz również: FIFA 23: 12. Drużyna Tygodnia trafiła do FUT!

Tym razem w TOTW obyło się bez ogromnych nazwisk. Najbardziej rozpoznawalnymi wyróżnionymi zawodnikami są Riyad Mahrez, Matthijs de Ligt oraz Ivan Rakitić. Bardzo ciekawie zapowiadają się jednak dwie karty piłkarzy z Serie A – Franka Zambo Anguissy ocenionego na 85 oraz Stephana El Shaarawy’ego ocenionego na 88 punktów overalla. Kolejny tydzień z rzędu nie przyjdzie nam zobaczyć karty „in-form” Polaka lub zawodnika z Ekstraklasy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem