FIFA 23: 12. Drużyna Tygodnia trafiła do FUT!

Team of The Week wrócił do FIFA 23 na dobre. Dziś EA Sports do swojego najważniejszego trybu dodało kolejną porcję kart "w formie".

Przez rozgrywany w środku sezonu mundial EA Sports wycofało się z wypuszczania cotygodniowego zestawienia Drużyn Tygodnia. Po wznowieniu rozgrywek ligowych Team of The Week wrócił w zmienionej formie i od teraz wyróżnieni zawodnicy otrzymują większy wzrost oceny ogólnej. Nie inaczej było i przy okazji TOTW #12.

Zobacz również: Wyciekła Drużyna Roku w FIFA 23!

W 12. Drużynie Tygodnia znalazło się kilka bardzo ciekawych kart – w szczególności Marcusa Rashforda, Paulo Dybalę i Victora Osimhena. Wysoko oceniono również Thiago Silvę, który otrzymał aż 88 „oczek”. Zawodnikami „z gwiazdą” tym razem zostali James Ward-Prowse z Southampton oraz Krépin Diatta z AS Monaco – ocenieni kolejno na 87 i 86 punktów overalla. Aktualne TOTW obyło się bez polskich lub ekstraklasowych akcentów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem