FIFA 22: Zaczynamy Czarny Piątek! W grze pojawiło się „Best of TOTW”

W FIFA 22 Czarny Piątek rozpoczął się już w czwartek. EA Sports do paczek wrzuciło najlepsze karty, które pojawiły się w Drużynach Tygodnia od premiery gry.

Czarny Piątek w FIFA to bardzo gorący dzień. Od kilka lat EA Sports funduje graczom specjalne Wyzwania Budowania Składów, specjalne paczki czy karty. W tym roku nie będzie inaczej – kanadyjskie studio zapowiedziało już, że w ich najnowszej produkcji w ten weekend będzie się działo. Event rozpoczął się już w czwartek.

Zobacz również: FIFA 22: Messi i Kante gwiazdami 10. Drużyny Tygodnia!

Na przystawkę fani FIFA Ultimate Team otrzymali specjalną drużynę „Best of TOTW”. EA wyselekcjonowało 11 najlepszych zawodników, którzy od premiery gry otrzymali karty „w formie”. Wśród nich znalazł się między innymi Heung-min Son, Mohamed Salah czy Kylian Mbappe. W drużynie nie znalazł się Neymar, jednak możemy spodziewać się kolejnej partii kart, tym razem z Brazylijczykiem w składzie. Kolejne nowości w FUT czekają nas jutro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem