FIFA 22 przyniesie rewolucję? Oficjalny trailer z gameplayem. Nowa lista zmian

Wiemy coraz więcej na temat nadchodzącej gry FIFA 22! Najpopularniejszy i najczęściej wybierany symulator piłki nożnej może podbić serca kibiców. W internecie pojawił się nowy zwiastun gry. Pokazano w nim wiele nowinek dotyczących najnowszej odsłony FIFA 22.

Czy EA Sports w końcu sprosta oczekiwaniom kibiców? Choć kolejne odsłony gier z najpopularniejszej serii symulatora piłkarskiego są regularnie krytykowane, to wciąż brakuje poważnego konkurenta. Kanadyjskie studio stara się wprowadzać nowe funkcjonalności, ale rewolucji ciągle brak. Czy przyniesie je nowa część, FIFA 22? Właśnie udostępniono nowy trailer, pokazujący jak będzie wyglądała rozgrywka.

Technologia pojawi się w najbliższej odsłonie gry, ale tylko i wyłącznie na konsolach nowej generacji. Posiadacze starszych konsol nie muszą spodziewać się większych zmian. Ich najprawdopodobniej zbyt wiele nowości nie czeka! Hypermotion będzie technologią, która ma sprawić, że przyjemność z gry w FIFA 22 będzie większa dzięki pogłębionemu realizmowi. To, co może być najważniejsze dla graczy to nowy, odświeżony system obrony – przez zawodników i AI bramkarzy.

Zobacz także: Kylian Mbappé gwiazdą okładki FIFA 22!

Największą rewolucją w grze wydaje się być jednak zupełnie nowy system animacji przyjęcia piłki. Niektórzy z zawodników mają mieć charakterystyczny styl w kontekście animacji. Standardowo zmiany dotkną nowe taktyki gry w ataku, zmiany w sprintach czy lepsze odczuwanie „momentu bramki”. Na trailerze FIFA 22 pokazano także chociażby nowe animacje ruchu piłkarzy. Te mają sprawiać wrażenie lepsze czucie gry przez sztuczną inteligencję.

Zobacz trailer gry FIFA 22!

Premiera gry FIFA 22 została zaplanowana na 1 października tego roku. Standardowo cena różnić się będzie w zależności od posiadanej konsoli.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem