FIFA 22: Messi i Kante gwiazdami 10. Drużyny Tygodnia!

W tym tygodniu w Drużynie Tygodnia znalazły się dwie wielkie gwiazdy. W Lidze Weekendowej gracze będą walczyć głównie o specjalne wersje Leo Messiego i N'Golo Kante.

W zeszłą środę w FIFA 22 pojawiła się 9. Drużyna Tygodnia, która obejmowała zawodników wyróżniających się podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej. TOTW #9 nie obfitowało w wielkie nazwiska, jednak znalazła się jedna perła, jaką jest Kylian Mbappe. W tym tygodniu jest jednak znacznie lepiej.

Zobacz również: FIFA 22: Kylian Mbappé na czele reprezentacyjnej Drużyny Tygodnia!

W TOTW #10 ponownie znalazł się gracz Paris Saint-Germain – tym razem jest to Leo Messi, który zdobył swoją pierwszą bramkę w lidze francuskiej. Kolejną gwiazdą 10. Drużyny Tygodnia jest N’golo Kante. Francuz zanotował świetny występ w ten weekend, co poskutkowało pierwszą kartą w formie w tej edycji gry. Warto również wspomnieć o kartach Toniego Kroosa i Leonardo Bonucciego, jednak przez niskie tempo Włoch i Niemiec nie będą pierwszymi wyborami fanów serii gier FIFA.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem