FIFA 22: Kylian Mbappé na czele reprezentacyjnej Drużyny Tygodnia!

Jak po każdej przerwie reprezentacyjnej w FIFA 22 pojawia się Drużyna Tygodnia oparta na występach meczów międzynarodowych. Tym razem wśród wyróżnionych znalazł się Kylian Mbappé oraz Harry Kane.

W zeszłym tygodniu gracze FIFA Ultimate Team podczas Ligi Weekendowej walczyli głównie o jednego zawodnika, czyli Neymara w czerwonej wersji. Co prawda w TOTW #8 znalazł się również Leon Goretzka, jednak to Brazylijczyk był celem większości fanów „kopanki” od EA Sports.

Zobacz również: FIFA 22: Brazylijska samba! Neymar gwiazdą Team of The Week #8

W ten weekend walka toczyć będzie się o innego zawodnika Paris Saint-Germain, czyli o Kyliana Mbappé. Francuz popisał się czterema golami w meczu z Kazachstanem, co wystarczyło, aby otrzymać czarno-złotą kartę w formie. Poza napastnikiem PSG w Drużynie Tygodnia znalazł się również Harry Kane – autor siedmiu trafień w meczach z San Marino i Albanią. Warto również zwrócić uwagę na drugą w tej edycji gry kartę „in form” Ismaila Sarra. Wyróżniony został również znany kibicom polskiej Ekstraklasy Ondrej Duda.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem