FIFA 22: Alex Scott pierwszym angielskim kobiecym głosem w historii gry!

Prezentacja nowości z najnowszej odsłony gry FIFA trwa. EA Sports ogłosiło dziś, że Alex Scott będzie pierwszą anglojęzyczną komentatorką w historii tej serii!

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery FIFA 22. Gra dostępna będzie od 1 października, a nabywcy wersji Ultimate będą mogli zagrać w nią 27 września. EA Sports w ostatnim tygodniu uraczyło nas wieloma informacjami odnośnie nowej odsłony ich kultowej gry. Wiemy już o wprowadzonym systemie HyperMotion, nowych kartach FUT Club Heroes oraz nowościach w Ultimate Team. Dowiedzieliśmy się również nieco o nowych komentatorach.

Zobacz również: Idzie nowe! PES zmienia nazwę i wprowadza model free to play

W polskiej wersji językowej Dariusza Szpakowskiego najprawdopodobniej zastąpi Tomasz Smokowski, jednak zmiany dotyczą również anglojęzycznej wersji gry. EA Sports postawiło bowiem na Alex Scott, która zostanie pierwszą anielską komentatorką w historii serii FIFA. Scott to była piłkarka znana głównie z występów w Arsenalu, a aktualnie ekspertka w stacjach telewizyjnych takich jak BT Sports oraz Sky Sports.

To nie pierwszy ukłon „Elektroników” w stronę kobiecego futbolu. Od paru lat możemy zagrać już żeńskimi reprezentacjami, a w hiszpańskiej wersji gry w FIFA 19 wystąpiła hiszpańska komentatorka – Nira Juanco.

https://twitter.com/AlexScott/status/1417926916703723527

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem