FIFA 21: Wpadka EA Sports. Kanadyjskie studio pomyliło piłkarzy!

Kto grał w FIFA, ten się w cyrku nie śmieje? Producent gry, EA Sports, w najnowszej drużynie specjalnej wyróżniła Fabrizio Angileriego, jednak na jego karcie znalazło się zdjęcie innego piłkarza!

Każdy gracz serii gier FIFA wie, na co stać EA Sports. Twórcy najpopularniejszej „kopanki” na świecie często popełniają proste błędy, szczególnie w uwielbianym przez fanów gry Ultimate Team. Wycieki drużyn specjalnych, dodawanie nowości do kodu gry na sporo przed publikacją są w sumie codziennością. Tym razem Kanadyjczycy przeszli jednak samych siebie.

Zobacz również: FIFA 21: Drużyna fazy grupowej Conmebol Libertadores zawitała do gry

W poniedziałek do FIFA 21 trafiła całkiem nowa promocja – Team of The Group Stage Conmebol Libertadores. Wyróżniono w niej 11 najlepszych piłkarzy fazy grupowej Copa Libertadores. W tym gronie znalazł się zawodnik River Plate, Fabrizio Angileri. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na jego karcie znalazło się zdjęcie całkiem innego zawodnika. Mowa o Matíasie Suarezie, który jest jego klubowym kolegą. Obaj panowie cieszyli się po zdobytej bramce w jednym z meczów, co uwieczniono na pewnej fotografii. Fotografii, którą wykorzystało właśnie EA Sports. Warto odnotować, że od startu promocji TOTGS Conmebol Libertadores minęły już ponad 24 godziny, a zmiany na karcie Fabrizio Angileriego się nie doczekaliśmy.

https://twitter.com/todoUT/status/1401949232605679617

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem