FIFA 21: Ruszyło głosowanie na Drużynę Roku! „Lewy” z nominacją

W czwartek ruszyło głosowanie na Drużynę Roku w grze FIFA 21. Gracze wybierają najlepszą jedenastkę poprzez głosowanie. Wśród nominowanych znalazł się jeden Polak - Robert Lewandowski.

Jak co 12 miesięcy, gracze FIFA wybierają najlepszą jedenastkę ubiegłego roku. Wybrani zawodnicy otrzymają w grze jedne z najlepszych dostępnych kart – złoto-niebieskie wersje Team of The Year. Każdy z piłkarzy otrzyma kartę premiowaną na ponad 90 punktów oceny ogólnej. W kilku przypadkach zdarzało się, że w grze ujrzeliśmy karty ocenione na maksymalną ocenę (99). W tym roku może nie być inaczej, gdyż wielką szansę na taką ocenę ma reprezentant Polski – Robert Lewandowski.

Zobacz też: FIFA 21: Dwóch Polaków w 15. Drużynie Tygodnia!

Nominowanych zostało kilkudziesięciu zawodników. Wszyscy z nich są reprezentantami pięciu najsilniejszych lig w Europie. Niektóre nominacje wzbudziły wiele kontrowersji. Wśród wyróżnionych nie znalazł się między innymi David Alaba czy Tomas Muller, którzy mają za sobą niesamowity rok w barwach Bayernu. Co ciekawe, nominację otrzymali tacy zawodnicy jak Joselu z Deportivo Alaves, Renato Sanches z Lille czy Robin Gosens z Atalanty.

Jedenastkę roku wybierać można do 18 stycznia, a głosować można pod tym adresem. Po wyborach zawodnicy z największą ilością głosów otrzymają karty specjalne.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem