FIFA 21: Rozpoczynamy wydarzenie „Festiwal FUTbolu”!

Po evencie "Team of The Season" EA Sports uraczyło nas kolejnym mocnym wydarzeniem. Tym razem do gry trafiły specjalne karty "Festiwal FUTbolu".

Końcówka „Team of The Season” pozostawiła wiele do życzenia. Po świetnym contencie, który EA Sports sprezentowało nam podczas „TOTSów” z Bundesligi oraz LaLidze w grze było… po prostu nudno. Wyzwania Budowania Składu o nowych zawodników oraz specjalne paczki pojawiały się o wiele rzadziej, niż w poprzednich tygodniach.

Zobacz również: FIFA 21: Wpadka EA Sports. Kanadyjskie studio pomyliło piłkarzy!

W ten piątek wszystko uległo zmianie. Do gry dodano nową drużynę specjalną zatytułowaną „Festiwal FUTbolu”. Niesamowicie „napompowane” zielono-żółte wersje kart otrzymał między innymi Kai Havertz, Antoine Griezmann, Phil Foden czy Serge Gnabry. Dodatkowo w zadaniach tygodniowych odblokować można Chrisiana Eriksena ocenionego na 91 punktów. Co więcej – w SBC pojawił się Diogo Jota oraz wspominkowa karta Mario Goetze. Przypomnijmy, że wszystkie karty festiwalowe będą zwiększać swoją ocenę wraz z wynikami reprezentacji na mistrzostwach Europy oraz Copa America.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem