FIFA 21: Ronaldo i Messi z oceną 99 w najnowszej drużynie Summer Stars

EA Sports zafundowało graczom FIFA 21 nowy event. W grze pojawiła się specjalna drużyna Summer Stars, w której znalazły się niesamowite karty Cristiano Ronaldo i Leo Messiego ocenione na 99 punktów.

Po tygodniu przerwy do FIFA 21 trafiły nowe karty. Event „Festival of FUTball” wciąż trwa, jednak w zeszły piątek nie otrzymaliśmy żadnych nowych kart specjalnych. Zapowiedziano jednak całkiem nową drużynę zatytułowaną Summer Stars, która w grze pojawiła się wczoraj. Możemy kolokwialnie powiedzieć, że producenci gry „odpięli wrotki” i dorzucili do Ultimate Team kilka bardzo ciekawych zawodników wybieranych na podstawie występów na Copa America i EURO.

Zobacz również: Będzie polska ikona już w grze FIFA 22?! Wyciekły pliki, wszystko na to wskazuje

Największymi gwiazdami drużyny Summer Stars 1 są zdecydowanie Cristiano Ronaldo oraz Leo Messi. Obaj panowie zostali ocenieni na 99 punktów, czyli maksymalną możliwą ocenę. Zaledwie jednym oczkiem ustępuje im Kevin De Bruyne, a dwa punkty mniej otrzymał Luka Modrić. Ciekawą alternatywą jest Aymeric Laporte – na jego karcie nie widnieje już flaga Francji, a flaga Hiszpanii. Wyróżniono również Manuela Locatelliego, Kalvina Phillipsa oraz Leonardo Spinazollę. W Wyzwaniach Budowania Składu odblokować można również specjalną wersję Xherdana Shaqiriego ocenioną na 93 punkty.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem