FIFA 21: Reprezentacyjna Drużyna Tygodnia pojawiła się w grze!

27. Drużyna Tygodnia trafiła dziś do gry. W środę specjalne karty otrzymali zawodnicy, którzy wyróżnili się w meczach reprezentacyjnych.

Zeszłotygodniowe „Team of The Week” mówiąc wprost – nie porwało. Czarne karty w formie otrzymali tacy zawodnicy jak Kevin de Bruyne (Manchester City), Diogo Jota (Liverpool) czy Thomas Mueller (Bayern Monachium). Ich nowe wersje były wysoko ocenione, jednak jak powszechnie wiadomo żaden z nich nie wpasowuje się w tak zwaną „metę”. W tym tygodniu jest jednak o wiele lepiej.

Zobacz również: FIFA: Rozpoczynamy świętowanie! Wydarzenie „Urodziny FUT” już w grze!

W 27. Drużynie Tygodnia zobaczyliśmy zawodników, którzy wyróżnili się w meczach reprezentacyjnych. Najwyżej oceniona jest karta Joshuy Kimmicha (92 punkty), Giorgio Chielliniego (89 punktów) oraz Tomasa Soucka (87 punktów). Ciekawie zapowiadają się za to karty Ousmanne’a Dembele (FC Barcelona) oraz Pierre-Emericka Aubameyanga (Arsenal).

Przypomnijmy, że w FIFA 21 trwa również event pod tytułem Urodziny FUT. W paczkach trafić można specjalne karty Lucasa Moury, Ferlanda Mendy’ego oraz Thiago Alcantary.

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1377304690971578380

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem