FIFA 21: Nowy event już na serwerach – przywitajcie „What If?”

EA Sports zaprezentowało całkiem nowy event w FIFA Ultimate Team. Mowa o kartach "Co by było gdyby?", które w ten piątek pojawiły się w grze.

„Co by było gdyby?” to kolejna nowa promocja, która zagościła na serwerach Ultimate Team. Poza stałymi eventami, takimi jak „Team of the Year”, „Team of the Group Stage” czy „Road to The Final” w grze pojawiły się całkiem nowe – „Rulebreakers”, „Freeze” czy właśnie „What If?”.

Zobacz również: FIFA 21: Fenomenalna drużyna tygodnia trafiła do paczek!

Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? W ten piątek pojawiła się pierwsza drużyna „Co by było gdyby?”, w której znalazło się 11 zawodników. Każdy z nich otrzymał ulepszoną wersję swojej karty, ale to nie koniec – wszyscy zawodnicy „What If?” mogą otrzymać kolejne ulepszenie, które będzie miało związek z poczynaniami ich drużyn na prawdziwym boisku. Napastnicy oraz pomocnicy otrzymają „upgrade” o dwa punkty w przypadku, gdy ich drużyna strzeli 6 bramek w 5 najbliższych meczach ligowych. Obrońcy i bramkarze otrzymają takie samo ulepszenie w przypadku, gdy ich zespół zachowa jedno czyste konto w 5 najbliższych spotkaniach w lidze.

Najciekawszymi zawodnikami, którzy otrzymali owe karty są w szczególności N’golo Kante, Jadon Sancho oraz Papu Gomez. Obiecująco zapowiada się również karta Chrisa Smallinga, której ocena ogólna wynosi 88 punktów. Poza zawodnikami w paczkach gracze mogą odblokować Francesco Caputo (Sassuolo) w wyzwaniach tygodniowych oraz Raphinię (Leeds) w Wyzwaniach Budowania Składu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem