FIFA 21: Najlepsi z najlepszych. TOTS Ultimate trafiło do gry!

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca wydarzenia "Team of The Season". W piątek do gry trafiła Drużyna Sezonu Ultimate, czyli zbiór najlepszych kart z całego eventu.

Jeden z najgorętszych okresów w „cyklu życia” gry FIFA zmierza ku końcowi. Po sześciu tygodniach i kilkunastu opublikowanych Drużynach Sezonu przyszedł czas na mocne zakończenie. W ten piątek do najpopularniejszego symulatora piłki nożnej na świecie dodano drużynę „TOTS Ultimate”, czyli zbiór najlepszych kart z całego eventu.

Zobacz również: FIFA 21: Ekstraklasowy akcent w Drużynie Sezonu z Reszty Świata!

Najlepszymi kartami dostępnymi do trafienia są oczywiście specjalne wersje Leo Messiego, Roberta Lewandowskiego oraz Cristiano Ronaldo. Każdego z nich EA oceniło na 98 punktów, co stawia ich na półce najlepszych piłkarzy w całej grze. Nie obyło się jednak bez kontrowersji – w „TOTS Ultimate” zabrakło między innymi Neymara, który na ten moment jest najdroższą kartą spośród wszystkich piłkarzy wyróżnionych podczas eventu. Do paczek nie trafił również „TOTS” Raphaela Varana, a w zamian zobaczyliśmy… ocenionego na 92 punkty Stefana de Vrija. Dodatkowo w wyzwaniach tygodniowych odblokować możemy kartę „TOTS Moments” Manuela Lanziniego, a w SBC znalazła się karta „Flashback” Ousmane’a Dembele.

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1400860027318067203

 

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem