FIFA 21: Kolejna Drużyna Tygodnia trafiła do paczek!

Jak co środę EA Sports zaprezentowało najnowsze zestawienie "Drużyny Tygodnia". W zespole wyróżnionych zawodników znalazły się takie gwiazdy jak Pierre-Emerick Aubameyang czy Romelu Lukaku.

Zeszłotygodniowe „Team of The Week” należało do jednych z najlepszych w tej odsłonie gry. W zeszłym tygodniu gracze polowali na czarne wersje Rafaela Varane’a, Prensela Kimpembe czy Memphisa Depaya. Po weekendowych meczach apetyt na łakome kąski w 21. zestawieniu TOTW były spore. Wszyscy spodziewali się kart specjalnych Leo Messiego czy Ferlanda Mendy’ego. Niestety, ale karty „in-form” nie otrzymał żaden z nich.

Zobacz też: Nowa rola „Fallena” – Brazylijczyk został in-game leaderem w Team Liquid

W najnowszej Drużynie Tygodnia znalazło się miejsce dla dwóch napastników ocenionych na 88 punktów – Pierre-Emericka Aubameyanga (Arsenal) oraz Romelu Lukaku (Inter). Ciekawą kartę otrzymał również Marcos Llorente, jednak pozycja prawego pomocnika nie przysporzy mu większej popularności. W 21. TOTW ujrzeć możemy aż 6 Francuzów, z czego w pierwszym składzie znalazł się tylko jeden. Przypominamy, że podczas nadchodzącej Ligi Weekendowej gracze będą mogli otrzymać dodatkowe „player picki”, które obejmować będą obecną Drużynę Tygodnia.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem